Savaş Kızı

4.17 / 5
Savaş Kızı

Cihan kralının savaş kızına verdiği zor görevi yerine getirip karanlık ve korku dolu canavarlarla dolu ormanı yaratıklardan temizlemesi gerekmektedir. Cihan padişahının fermanına göre krallığın ıssız, bucaksız ormanında artık kötü kalpli ve zararlı yaratık olmayacak, ormanda giden insanlar güvende olarak kainata huzur gelecek. Savaş Kızı Oyunu Oyna her türlü küçük ve büyük çaplı savaş deneyimi kazan. Alemin reisi olan cihan sultanı savaşçı kıza emir vererek; çabuk ormana git ve karanlık, puslu ağaçlık vadisini kötü emellere sahip yaratıklardan temizle. Ormanı temizle ki insanlarımız refah içinde yaşasın, içinde hiç korku olmadan ormanda gezebilsin ve aileleri ile güzel bir piknik yaparak zamanlarını en iyi şekilde değerlendirsin. Mobil Flash Oyunlar arasında en gizemli ve cezbedici ücretsiz oyunlardan biri olan Savaş Kızı, web sayfamıza koyduğumuz andan itibaren büyük bir rağbet görmüş, büyük ve küçük her yaştan kullanıcı en az bir defada olsa bu oyunu denemiştir. Kısa süre içinde oyunun pek çok tutkunu olan binlerce oyuncu dünyanın önde gelen arama motorları üzerinden Mobil Kız Oyunları ve Android Savaş Oyunları yazarak eğlenceli oyuna ulaşabilir, hiç beklemeden oyuna başlayabilirsiniz. Savaş Kızını bir kaç cümle ile tarif etmek gerekirse: anadan doğma savaşçı olan ve tüm bedeniyle cenk etmek için yaratılan güçlü ve korkusuz kişi seçilmiştir. Ülkenin başındaki en üst yetkili olan kralın verdiği görevi kusursuz ve başarıyla yerine getiren Savaşçı Kız Oyna, sizide kendisine her anlamda aşık edecektir. Beceri, mantık, güç, dinamik, enerji, atak, saldırı, nişan, vuruş ve en önemlisi cesaret gerektiren bu oyunda Savaş Kızı ile ormandaki yaratıkları teker teker yok ederek temizleyin. Oyunu dizayn edenlerin görsel ve grafik açısındantam manasıyla kusursuz bir iş çıkardığını söyleyebiliriz. Zaten oyunu oynarken sizde sanki gerçek yaşamda bu mücadeleyi verdiğinizi sanacaksınız. Kızlar için sunulmuş olan en kaliteli oyunların başında gelen Savaş Kızı bir tıkla sizi sayfamıza davet ediyor. Savaşçı Kız ile iyi bir ikili olup ormanı canavarlardan temizlemek istiyorsanız, hemen sitemizi ziyaret ediniz.

HEMEN OYNA!
Yorumlar
3 + 7 = ?
  

  MOBİL OYUN PLATFORMU ÜZERİNDE BİNLERCE İNSAN YARIŞIYOR

  Sitemiz içerisinde yüzlerce mobil oyun ve kategori üzerinde binlerce birbirinden güzel ve eğlenceli oyunlar sizleri bekliyor. Web sayfamızda karşınıza çıkan oyunlar size pek çok faydası olacaktır. Zeka, beceri gibi beyin gücü kullanılarak oynanabilen piyasanın en güzel oyunları ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. Bu tarz bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen her yaştan oyuncu sistem üzerinde buluşmaktadır. İster ufak olun, ister büyük olun karşınızda ki tüm oyun çeşitleri her yaştan birey için hazırlanmıştır. Ayrıca çocukları olan ebeveynler gönül rahatlığı ile evlatlarınız sitemizde oyun oynayabilirler. Asla gözünüz arkada kalmasın sitemiz içerisinde yer alan tüm materyaller deneyimli ekibimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar incelenerek ve deneme testlerine tabi tutularak eklenmektedir. Türkiye'nin en büyük mobil oyunların yer aldığı ağ vasıtasıyla sizlerle boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilir, bu zaman içerisinde bir çok yeteneğinizi gözler önüne serebilirsiniz. Son yıllarda özellikle teknolojinin gelişmesiyle İnternet sektörü çığ gibi büyümüş ve hayatın her kesiminde olmazsa olmaz olarak insanların karşısındadır. Artık hem İnternet'e bağlanmak için yüzlerce cihaz piyasada bulunmaktadır, bunun dışında bulunduğunuz her yerden mobil ağ bağlantısı yardımıyla giriş yapabilir, en sevdiğiniz oyunları dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

  2017 YILININ EN GÜZEL OYUN SEÇENEKLERİ SİZLER İÇİN BURADA

  21. ci yüzyılın ilk çeyreğini ufak ufak geçerken birbirinden özel görsellerle hazırlanmış, adeta gerçek gibi mükemmel oyun seçenekleri uzman editörlerimiz tarafından güncel olarak sürekli eklenmektedir. Sizlerin daima en güzel ücretsiz flash oyunları web sitemizde bularak değerli vakitler geçirebilmeniz için çok yoğun çalışmaktayız. Yeni oyunlar başlığı altında son eklenen bütün mobil oyunları görebilir, bir tıkla oyun sayfasına giriş yaparak, 'hemen oyna' butonu yardımı ile start verebilirsiniz. Her gün milyonlarca oyuncu mobil cihazları üzerinden oyunlar oynayarak zaman geçirmektedir. Sizlerde www.mobiloyunoyna.net ailesi arasına katılarak tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 2017 yılında çıkan yeni oyunların tamamını bulabilmeniz mümkündür. Gün yüzü görmemiş yeni nesilin birbirinden heyecanlı oyunları, en usta oyuncuların katkısı ile online olarak oynanmaktadır. Yurt içinde son yıllarda oyun oynama yaşı en ufak yaşlardan, en büyük yaşlara doğru yayılarak gözde bir sektör haline gelmiştir. Hiç bir ücret ödemeden, sınırsız şekilde oyunlar oynayabilmek için hemen cepten ve bilgisayar'dan web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  HER YAŞTAN BAY VE BAYAN EN GÜZEL MOBİL OYUNLAR İLE ZAMAN GEÇİRİYOR

  Türkiye'nin her şehir ve bölgesinden ve yurt dışında yaşayan her yaştan gurbetçi Türk vatandaşları android uyumlu mobil cihazları aracılığı ile web sitemizle tanışmaktadır. Sisteme bir kere bağlantı kuran oyuncular, mobil oyun platformunun ne kadar kaliteli ve nezih bir ortama sahip olduğunu görebilmektedir. Sitemizi seçen daimi ve anlık kullanıcılar iletişim formu ve E-mail aracılığı ile teşekkür mesajları atarak bizleri onurlandırmaktadır. Bu güzel iltifat ve tebrik mesajları ne kadar doğru bir iş yaptığımızın farkına varmamıza yardımcı olmaktadır. Ufak yaşta erken bir çocuktan, yaşlı bir kişiye kadar kıymetli vatandaşlarımız her zaman bizi seçmektedir. Eğlenceli oyunlar ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Dünya üzerinde yaşayan tüm Türk insanlarını aynı çatı altında oyun oynamaları için toplayan müthiş bir platform arıyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz. Popüler oyunlar ve editörün seçtikleri butonları ile farklı oyunlara da ulaşabilirsiniz. Ayrıca aramak istediğiniz bir oyunu web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan 'Oyun Adını Yazınız' arama çubuğuna yazarak hemen ulaşabilirsiniz.