Futbol Şampiyonu

5 / 5
Futbol Şampiyonu

Futbol Şampiyonası oyunu içinde sizlere verilen süre içinde en çok golü atarak karşınızda ki rakibi alt etmeniz gerekmektedir! Saha içerisinde toplayacağınız yuvarlak toplar sizlere ekstra süreler tanıyarak, şansınız daha çok arttıracaktır. X tuşu ile şu atarak, kaleye çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Bölüm geçip, level atladıkça gol atmak daha çok zorlaşarak, oyunu acayip derecede keyifli hale getiriyor. Diğer Futbol Oyunları arasında değişik bir format ile farklılığını hissettiren oyun bilgisayar ve laptop dışında her türlü dokunmatik ekran akıllı cep telefonları ve tablet gibi mobil cihazlar üzerinden de Mobil Futbol Oyunları oynanabilir. 
Bay ve bayan her yaştan bireyin futbol oyunu oynamak istediği zaman ilk seçim olarak seçebileceği bu oyun tamamen ücretsiz olarak oyunculara insanlık namına sunulmuştur. Diğer futbol sporu ile alakalı oyunları incelemek ve oynamak için Futbol Oyunları kategorisine bir kez tıklamanız yeterli olacaktır.
Binlerce futbol severi aynı çatı altında buluşturan ve birbirinden güzel futbol oyunları ile adeta rüyaları süsleyen bir mobil oyun sitesi olarak günün her saati hizmet vermekteyiz.

HEMEN OYNA!
Yorumlar
9 + 6 = ?