Karşıdan Karşıya Geçme

5 / 5
Karşıdan Karşıya Geçme

Piyasada örnekleri bulunan beceri oyununda amacın tavukcuğu ezilmeden karşıdan karşıya geçirmek. Değişik hız ile yaklaşan arabalara çarpılmamak için dikkat et ve tavuğu doğru anda, hiç bir araç temas etmeden karşıya geçir. Reflekslerini kontrol et, en doğru zamanı bul ve minik tavuğu yolun karşısına geçirerek, yüksek puanın sahibi sen ol! Karşıdan Karşıya Geçme Oyunu sizlerle.
Sitemizde oyun oynayan değerli bireylerden tek isteğimiz, oyun oynadığı sayfanın altına isim, mail ve açıklama alanları şeklinde bulunan Oyun Yorumları alanına bir yorum bırakarak, değerli düşüncelerinizi belirtmenizdir. Bunun aracılığı ile oyunlar hakkında genel düşünceler, nelerin iyi ve nelerin kötü olduğu, sistem yöneticileri olarak bize belirtmek istediğiniz mesajlar ve daha bir çok olguyu bu alan aracılığı ile kullanabilirsiniz.
Web sayfamız Google başta olmak üzere Bing, Yandex, Yahoo, Ask ve daha bir çok dünyanın önde gelen arama motorları üzerinde kendi alanı ile alakalı aranan hedef kelimelerde ön sıralarda karşınıza çıkan öncü site olarak yer almaktadır. Sizde bu ailenin bir parçası olmak istemez misiniz? Evet kesinlikle bu ailenin arasına katılmak ve yer almak istiyorum diyorsanız, hiç beklemeden yapmanız gereken şey çok basit! İstediğiniz arama motoruna ''Mobil oyun, mobil oyunlar, mobil oyun oyna, cepten oyun oyna, telefonlar oyun oynama'' gibi yüzlerce bu tarz kelimeler üzerinden ulaşabilirsiniz.
Ayrıca an itibari ile sitemize giriş yapan kıymetli kullanıcılar, hiç bir üyelik ve form doldurma gerekmeden beğendiği ve hoşuna gittiği oyuna çift tıklayarak sayfasını açabilir, burada 'hemen oyuna başla' butonu ile start verebilirler. Dilerseniz oynadığınız herhangi bir oyunu sosyal medya hesabı profilinizde yayınlayarak, arkadaşlarınızın da bunu görerek, oyunu oynamasını sağlayabilirsiniz. Bunun için tüm oyun sayfalarında sosyal medya butonları yer almaktadır.
Yurt içinde tüm şehirlerden her gün milyonlarca kullanıcı mobil oyunları oynamak için sitemizi ziyaret etmektedir. Yurt dışında çeşitli ülkelerde yaşamakta olan gurbetçi Türk vatandaşları da sıklıkla sisteme uğramaktadır.

HEMEN OYNA!
Yorumlar
9 + 4 = ?