Dalgıçı Kurtar

0 / 5
Dalgıçı Kurtar

Türkiye'nin ilk hayata geçen Mobil Oyun Oyna sitesi her yaştan, her kesimden ve her oyun aramasından yüz binlerce oyuncuyu kaliteli platformunda buluşturmaktadır!
Son yılların en çok oynanan oyunları, en sevilen oyunlar, ilk tercih erdilen oyun çeşitleri ve 2016 model mobil oyunlar web sayfamızın tabanını oluşturmaktadır. Herkesin severek oyunlara katıldığı, eğlenceli vakitler geçirdiği android uyumlu mobil sistem dünyanın bir ucundan diğer bir ucundaki oyuncuları aynı çatı altında bir araya getirmektedir.
Piyasanın en popüler oyunları sürekli güncel olarak sisteme eklenmektedir. Bir çok farklı seçenekleri ile ücretsiz olarak servis edilen flash oyunlar, ufak yaşta bir çocuk ile yetişkin bir bey efendinin ayrım yapmaksızın oynadıkları heyecanlı yarışmalardır.
EN GÜZEL ZAMANI BURADA GEÇİRİN
MobilOyunOyna.Net Oyun dünyasında ki en güzel ve en yeni oyunları siz değerli kullanıcılara bedava sunmaktan dolayı onur duymaktadır. Canınız çok mu sıkılıyor? İnternet üzerinde zaman geçirmek mi istiyorsyunuz? Sanal alemde yeni ve farklı oyunlar mı keşfetmek amacınız? Boş zamanlarınızı en neşeli bir şekilde mi değerlendirmek mi istiyorsunuz? Hemen resmi Mobil Oyun sitesine giriş yapın, sol başta yukarıdan aşağıya doğru yer alan kategoriler arasından hoşunuza gidenine tıklayarak oyun listesini açabilir ve dilediğiniz oyun sayfasına giriş yaparak 'hemen oyuna başla' butonu ile start verebilirsiniz.
OYUN HAKKINDA BİLGİ
Orjinal adı "Fancy Diver" olan bu üçünü birleştir oyununa hoşgeldin! Denizaltında dalgıçları boğulmaktan kurtar, aynı renkte sıralanmış mercanları patlat ve dalgıçların su yüzüne çıkmasını sağla. En az üç mercanın bir araya gelmiş olması lazım. Tabi daha uzun sıralar sana daha çok puan getirir. Her aşamada yeni zorluklar bekleten bu zevkli oyun hem bir beceri hem bir zeka oyunu.

HEMEN OYNA!
Yorumlar
1 + 8 = ?