Elmasları Birleştir

0 / 5
Elmasları Birleştir

OYUN TANITIM VE HAKKINDA BİLGİ
Mobil Oyun Oyna sitesinden çok harika bir patlatma oyunu daha! En güzel oyunların sunulduğu kaliteli yarışma sitesi siz değerli kullanıcılara günün her saati ücretsiz, aralıksız ve sınırsız zaman geçirme, boş anları değerlendirme imkanları veren güzide bir alandır. Orjinal adı Jewelish olan üçünü birleştir oyunu klasik benzerlerine karşı ekstraları ile farklı. Üç rengi birleştirdiğinde kaldırdığın cevher taşlarının yanında dördünü birleştirdiğinde ise ateş cevheri oluşturursun. T ve L şekillerini birleştirirsen yıldız, 5 cevherin birleşimi ile de hiper taş oluşur. 
EN KALİTELİ OYUNLAR BURADA!
Türkiye'nin en çok ziyaret edilen online oyun oyna sitesi tüm oyunculara bedava oyunlara katılma imkanı tanıyan mobil uyumlu bir sistemdir. Binlerce insan ile aynı platform içinde eğlenceli dakikalar geçirerek zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Yaş sınırlaması olmadan ufak bir çocukda, yetişkin bir bey efendide veya küçük bir kız çocuğu da, büyük bir hanım efendi de oyun sitemize giriş yaparak, müthiş cepten oyunları deneyebilirler. Yurdumuzun ilk çıkan mobil oyun sitesi olan web sayfamız bu alanda resmi bir bağlantı sistemi olarak markasını tescil ettirmiştir. İçerik analiz, araştırma ve geliştirme, teknik konular, sistem direktörü ve panel yöneticileri olarak işinde çok başarılı bir ekibe sahibiz. Biliyoruz ki; en iyi olmak için, kaliteli oyunlar sunmak ve kullanıcı odaklı sistemler geliştirerek, platformu en doğru şekilde tanıtmak için profesyonerl bir ekip ile çalışmalar yapmak gerekmektedir. Bizler komple sunucu olarak bu alanda sunulabilecek ve yenilikleri takip ederek, sisteme entegre edebilecek uzman yöneticilerden oluşmaktayız.
BİNLERCE OYUNCU İLK TERCİH OLARAK BİZİ SEÇİYOR
Şimdi birazda sistem ve içeriklerin kullanımı hakkında bilgiler verelim! Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz; sitenin yüzde yüz tüm alanları üzerinde kullanıcıları rahatsız edecek yoğunlukta ve yerlerde asla reklam bulunmamaktadır. Bu konuda kesinlikle işimizi doğru yaptığınızı düşünüyoruz. Hiç reklam konulmasa? Olmaz mı? gibi soruları içinizden geçiriyor ve cevap bekliyor iseniz, o duruma da açıklık getirelim. Sistem tamamen ücretsiz bir yapı olarak kullanıcılara hizmet verdiğinden ötürü, hiç bir kazanç sağlanacak durum söz konusu değildir. Bu yüzden site, sistem, hosting, ekip ve platform ile ilgili tüm giderleri Google Adsense politikası reklam gelirleri ile halletmekteyiz. Lütfen sitemizde çok az bulunan ve oyuncuları asla sıkmayan reklam alanları için bize kızmayınız. Sizlere daimi ve daha iyi hizmetler sunabilmek adına bunları yayınlıyoruz. Çok yakında site içerisinde üye olunabilecek ve tamamen oyuncular arasında iletişim ağı kurulabileceği sadece bize özel bir sistem geliştirdiğimizi burdan ilk olarak size müjdelemek istiyoruz. O halde hemen giriş yap ve oyun oyna keyfini çıkar.

HEMEN OYNA!
Yorumlar
2 + 8 = ?