Rabbit Punch

5 / 5
Rabbit Punch

İki kişilik oyun oyna en yakın arkadaşın ile eğlenceyi tavan yaparak yaşa! Her gün milyonlarca çocuk, yetişkin, yaşlı, orta yaşta ve daha bir çok insan tavşan yumruklama oyunu ile hem zaman geçiriyor, hemde arkadaşından daha çok puan toplayarak, en iyi kimin olduğunu gösteriyor.
Sizde 2 kişilik oyunlar kategorisi içerisinde güzel, eğlenceli, sürükleyici, gerçekçi ve kaliteli bir mobil oyun arıyorsanız, an itibariyle üzerinde bulunduğunuz seçenek sizi her anlamda doyuracak ve zevkli dakikalar, hatta saatler geçirmenize yardımcı olacaktır. Özellikle mobil iki kişilik oyun oynamak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği ücretsiz flash yapımlardan birisi olan Rabbit Prunch gerçekçi görünümü, üst düzey ses ve efektleri ile oynadığınıza pişman olmayacağınız bir oyundur.
Sisteme bağlantı kuran oyuncular herhangi bir üyelik yada form gibi durumlar ile zaman kaybetmeden, direk olarak web sitemize bağlanıp, sol başta aşağı doğru bulunan kategoriler arasından ilgili seçimi yaparak, yada ana sayfa üzerinde ortada son, editör seçimleri, manşet ve en çok oynananlar olarak listeler içinden ideal oyunu bularak, bir kez tıklamanız halinde sayfasına giriş yapabilir, daha sonra mavi buton içinde hemen oyna linkine tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Ayrıca oyun oynarkan sağ yan yukarıdan aşağı olan menüde aynı kategoride bulunan diğer oyunlar yer almaktadır, bir oyundan diğer  bir oyuna hızlı şekilde geçişte yapabilirsiniz. Tamamen bu bütün saydığımız özellikler sizlerin isteğine kalmış seçimlerdir.
Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ilk resmi MOBİL OYUN OYNA sitesi, dokunmatik ekran akıllı cep telefonları ve tablet tarzı mobil cihazlar için ağırlıklı sunduğu oyunlar ile bulunduğunuz her yerden size imkanlar vermektedir. Her gün sitemizi seçen ve çoğunlukla ilk tercih olarak web sayfamıza giriş yapan milyonlarca kullanıcı mevcuttur. An ve an bünyemize katılan yeni arkadaşlar ile kocaman bir aile olmaktayız. Sizlerde ailemize katılmak isterseniz, burada hepinize yetecek kadar yer, oyun, ilgi, tecrübe, alaka ve samimiyet bulunmaktadır. Daima bizi seçtiğiniz için teşekkürler.
Arcade oyunları şeklinde düzenlenmiş olan ve iki kişilik oynanabilen bu oyunda görevin mümkün olduğu kadar puan toplamak. Bunu başarmak için minik tavşanlara vurman lazım. Dikkat et, yanlışlıkla sihirbaza da yumruk atma. Ya bilgisayara karşı ya arkadaşına karşı oyna ve yüksek skorun sahibi sen ol!

HEMEN OYNA!
Yorumlar
2 + 2 = ?